ELAN MASSAAŽIBUSS - TUNNE ELUST MÕNU!

Massaaž on tuntuim stressileevendus- ja pingemaandus viis.  See kiirendab ainevahetust, taastab kaotsiläinud energiat ja toob täiusliku rahulolu. Pakume võimalust erinevate massaažide nautimiseks meie liikuvas massaažisalongis ehk massaažibussis, mille saate kutsuda kõikjale, kuhu autoga hästi ligi pääseb. Meie buss sisaldab kõike hädavajalikku, et klient saaks ennast mugavalt tunda, on kvaliteetne elektriline massaažilaud, riietevahetusruum ja vajadusel wc kasutamise võimalus. Tänu tõstukile saame teenindada ka ratastoolis kliente.
Bussis pakume klassikalist-, lümfi-, aroomiteraapia-, kupu-, spordi-, pea-, tai jala- ning kosmeetilist näo- ja dekolteepiirkonna massaaži.


Massaaži hind: meie hinnad sõltuvad teenuse osutamise piirkonnast, massaaži kestusest ja masseeritavate arvust.
Pärnu linna piires on ühe tunni massaaži hind üksiktellimuse korral 35 eurot olenemata massaaži liigist. Võimalus on tellida nii lühema, kui pikema kestusega massaaže (30 min - 20 €, 90 min - 45 €), aga miinimum väljasõidu tasu on 35 €. Pärnu linna piirest kaugemal lisandub kohalesõidu tasu 0,4 €/km.
Tõhelas ja Paadipesa ning Tõhela Järve Puhkekeskuse territooriumil massaaži soodushinnad! (30 min - 15 €, 1 tund - 25 €, 90 min - 35 €)

​Kolme ja enama samal päeval ja samas kohas massaaži sooviva kliendi puhul soodushinnad.


Küsi pakkumist!
Helista ja telli massaažisalong oma ukse taha!

Lisainfo ja aegade broneerimine 5635 9313 Elo 

Massaažibussi kinkekaart

Otsid mõnusat kingitust armsale inimesele, sõbrale, tuttavale?  Meie kinkekaardi saad soetada sulle sobivas summas, kas üheks või mitmeks massaažikorraks.